KURZ ZDOBENIA ONE STROKE I- level
(1 deň, 70€)

Kurz je zameraný na prácu s akrylovými farbami, miešanie a rozdelenie farieb, starostlivosť o zdobiace štetce. Účastník sa na kurze naučí zdobenie základných tvarov kvietkov, lístkov a ťahov potrebných pre vytvorenie efektného zdobenia nechtov technikou one stroke/one move. Na kurz je potrebné si prieniesť vlastné štetce vo veľkosti 0, 00 (líniový štetec) a plochý šikmý štetec na one stroke techniku. Štetce je možné u nás aj zakúpiť pred začatím kurzu. Výučba kurzu prebieha na tipoch.

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate CERTIFIKÁT.

KURZ ZDOBENIA ONE STROKE II- level
(1 deň, 70€)

Kurz je zameraný na prácu s akrylovými farbami, miešanie a rozdelenie farieb, starostlivosť o zdobiace štetce. Účastník sa na kurze naučí zdobenie zložitejších tvarov kvietkov, lístkov a ťahov potrebných pre vytvorenie efektného zdobenia nechtov technikou one stroke/one move. Na kurz je potrebné si prieniesť vlastné štetce vo veľkosti 0, 00 (líniový štetec) a plochý šikmý štetec na one stroke techniku. Štetce je možné u nás aj zakúpiť pred začatím kurzu. Výučba kurzu prebieha na tipoch. Tento kurz je možné absolvovať, až po úrovni level I. 

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate CERTIFIKÁT.

KURZ ZDOBENIA 3D AKRYL I-level
(1 deň, 70€)

Kurz je zameraný na prácu s akrylovými práškami, miešanie a rozdelenie farieb, starostlivosť o akrylové štetce. Účastník sa na kurze naučí jednoduché zdobenie 3D tvarov kvetín a lístkov. Na kurz je potrebné si doniesť vlastné štetcena akryl veľkosti 8-10 a rôzne zdobiace štetce. štetce je možné u nás zakúpiť pred začatím kurzu. Výučba kurzu prebieha na tipoch. 

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate CERTIFIKÁT

 

 

 

KURZ SALÓNNYCH ZDOBENÍ
(1 deň, 70€)

Kurz je zameraný na prácu s rôznymi technikami ktoré sú užitošné pri salónnom zdobení. Nezaberajú veľa času a vyzerajú veľmi efektne :) zároveň sledujú nanovšie trendy.  Štetce a použitý materiál je možné u nás zakúpiť si aj u nás v predajni. Výučba kurzu prebieha na tipoch.  

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate CERTIFIKÁT

KURZ ZDOBENIA NAIL ART
(1 deň, 70€)

Kurz je zameraný na prácu s gélmi a ozdobami, kombinácia farieb. Na kurze si osvojíte rôzne techniky zdobenia podľa aktuálnych trendov. Výučba kurzu prebieha na tipoch. 

TOP KURZ - V OBĽÚBENOSTI v kategórii nadstavbové za rok 2017 !

Po úspešnom absolvovaní kurz získate CERTIFIKÁT

KURZ VÝROBA ŠPERKOV pomocou nechtových materiálov
(1deň, 70€)

Kurz je zameraný na výrobu šperkov z gélu a akrylu. Účastník sa na kurze naučí ako vyrobiť rôzne šperky ako náušnice, brošne, sponky a prstene za pomoci gélu alebo akrylu. Vytvorte si tak skvelé doplnky pre danú príležitosť alebo osobný darček pre svojich klinetov či priateľov. Na kurz je potrebné si priniesť štetce na akryl, gél a zdobiace štetce. Ostatný materiál je v cene kurzu. Výučba prebieha na tipoch. 

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate CERTIFIKÁT

KURZ ZDOBENIA CARTOONS
(1deň, 70€)

Kurz je zameraný na prácu s akrylovými farbami a profi gélmi, miešanie a rozdelenie farieb, starostlivosť o zdobiace štetce. Účastník sa na kurze naučí vytvárať nail art z kreslených postavičiek (mickey, tweety, teddy bear...) Na kurz je potrebné si priniesť zdobiace líniové štetce veľkosti 0,00 (tenký zdobiaci vlas). Štetce je možné si zakúpiť u nás pred začatím kurzu. Ostatný materiál ako tipy, farby sú v cene kurzu. Výučba prebieha na tipoch. 

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate CERTIFIKÁT

KURZ ZDOBENIA AKVARELOM
(1deň, 70€)

Kurz je zameraný na prácu s akvarelovými farbami  miešanie a rozdelenie farieb, starostlivosť o zdobiace štetce. Účastník sa na kurze naučí vytvárať  rôzne kvety, štruktúry, línie, motýliky za pomoci akvarelových farieb. Na kurz je potrebné si priniesť zdobiace líniové štetce veľkosti 0,00 (tenký zdobiaci vlas). Štetce je možné si zakúpiť u nás pred začatím kurzu. Ostatný materiál ako tipy, farby sú v cene kurzu. Výučba prebieha na tipoch. 

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate CERTIFIKÁT

KURZ EXTRÉMNYCH FORIEM
(1 deň, 100€)

Kurz je zameraný pre dizajnérky, ktoré majú dobré skúsenosti s gélovou alebo akrylovou technikou pomocou šablón. Na kurze sa účastník naučí modelovať extrémne formy ako pipe, ruská mandľa, stiletto. Na kurz nie je potrebná modelka, formy trénujeme na vlastnej ruke. 

 

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate CERTIFIKÁT

KURZ ZDOBENIA MIX
(1deň, 70€)

Kurz je zameraný na prácu s gélmi, géllakmi, farbami, akrylom a ozdobami, kombinácia farieb. Účastník získa široký okruh vedomostí. Na kurze si osvojíte rôzne techniky zdobenia podľa aktuálnych trendov. Výučba kurzu prebieha na tipoch. 

 

Po úspešnom absolvovaní kurz získate CERTIFIKÁT