ZÁKLADNÉ KURZY 

 Ak si neviete rady a máte zmätok v množstve informácií, návštívte náš kurz modelácie gélových nechtov, akrylových nechtov, manikúry, gellaku, parafínu alebo komplexného kurzu nechtového dizajnu. Dnes je na trhu množstvo materiálov a existuje veľa spôsobov, ako na to. U nás sa naučíte všetko o modelácii a starostlivosti o ruky a nechty. Ellieacademy ponúka: 

KURZ AKRYLOVÝCH NECHTOV
(2- dňový, 150€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré nemajú kvalifikované skúsenosti s prácou akrylovou technikou. V prvý deň sa účastník naučí modelovať nechty s pomocou využitia tipov a šablón. Druhá lekcia kurzu prebieha cca po 10tich dňoch, kedy sa účastník kurzu naučí modeláciu správne doplňovať. Na kurz je potrebná modelka s prírodnými nechtami. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát. 

KURZ AKRYLOVÝCH NECHTOV - TIPY
(2-dňový, 100€) 

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré nemajú kvalifikované skúsenosti s prácou akrylovou technikou. V prvý deň sa účastník naučí modelovať nechty s pomocou využitia tipov. Druhá lekcia kurzu prebieha cca po 10tich dňoch, kedy sa účastník kurzu naučí modeláciu správne doplňovať. Na kurz je potrebná modelka s prírodnými nechtami. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát. 

KURZ AKRYLOVÝCH NECHTOV - ŠABLÓNY (2-dňový, 100€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré nemajú kvalifikované skúsenosti s prácou akrylovou technikou. V prvý deň sa účastník naučí modelovať nechty s pomocou využitia šablón. Druhá lekcia kurzu prebieha cca po 10tich dňoch, kedy sa účastník kurzu naučí modeláciu správne doplňovať. Na kurz je potrebná modelka s prírodnými nechtami. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát. 

KURZ GELOVÝCH NECHTOV
(2-dňový, 150€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré nemajú kvalifikované skúsenosti s prácou gélovou technikou. V prvý deň sa účastník naučí modelovať nechty s pomocou využitia tipov a šablón. Druhá lekcia kurzu prebieha cca po 10tich dňoch, kedy sa účastník kurzu naučí modeláciu správne doplňovať. Na kurz je potrebná modelka s prírodnými nechtami. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát. 

KURZ GÉLOVÝCH NECHTOV - TIPY
(2-dňový, 100€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré nemajú kvalifikované skúsenosti s prácou gélovou technikou. V prvý deň sa účastník naučí modelovať nechty s pomocou využitia tipov. Druhá lekcia kurzu prebieha cca po 10tich dňoch, kedy sa účastník kurzu naučí modeláciu správne doplňovať. Na kurz je potrebná modelka s prírodnými nechtami. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát. 

KURZ GÉLOVÝCH NECHTOV - ŠABLÓNY
(2-dňový, 100€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré nemajú kvalifikované skúsenosti s prácou gélovou technikou. V prvý deň sa účastník naučí modelovať nechty s pomocou využitia šablón. Druhá lekcia kurzu prebieha cca po 10tich dňoch, kedy sa účastník kurzu naučí modeláciu správne doplňovať. Na kurz je potrebná modelka s prírodnými nechtami. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát. 

KURZ MANIKÚRY 
(1-denný, 70€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré chcú ponúknuť svojim klientom starostlivosť o prírodné nechty. Tú vedia oceniť aj muži. Účastník kurzu sa naučí ošetrovať nechty suchou manikúrou, mokrou manikúrou a aplikovať P-SHINE (japonskú mainkúru). Na kurz je potrebné si priniesť modela/ku s prírodnými nechtíkmi. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

KURZ GELLAK 
(1-denný, 70€)

,Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré chcú svojim klientom ponúknuť starostlivosť o prírodné nechty, pomocou permanentného lakovania. Od roku 2015 sa dá gellakom predlžovať nechtová platnička aj gellakom! Naučíme sa aj prácu so šablónou a šetrné odstraňovanie gellaku. Na kurz je potrebná modelka s prírodnými nechtami. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.  

KURZ PARAFÍN
(4 - hodinový, 90€)

V cene je zahrnutá aj parafínová vanička s príslušenstvom. Účastník sa naučí teoretické znalosti o blahodárnych účinkoch parafínového zábalu. Ako správne používať parafín. Aplikuje sa u mužov aj žien. Na kurz je potrebná model/ka. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát. 

KURZ NECHTOVÉHO DIZAJNU
(5-dňový, 350€)

Obsahom kurzu je modelácia gélových nechtov pomocou tipov a pomocou šablón, modelácia akrylových nechtov pomocou tipov a šablón, ošetrenie prírodných nechtov( mokrá manikúra, suchá manikúra, japonská manikúra, parafínový zábal rúk, profesionálna masáž) Na kurze sa účastník naučí zdobenie nechtov použitím rôznych techník, osvojí si prácu s elektricou brúskou a nadobudne rozhľad v materiáloch a rôznych tvaroch modelovaných nechtov. Na kurz je potrebné si prieniesť niekoľko modelov. Po úspešnom absolvovaní získate certifikát. 

PRÍSTROJOVÁ MANIKÚRA
(1-dňový, 70€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré chcú ponúknuť svojim klientom starostlivosť o prírodné nechty. Tú vedia oceniť aj muži. Účastník kurzu sa naučí ošetrovať nechty brúskou za pomoci rôznych fréz a tým dosiahnuť najlepší efekt odstraňovania zhrubnutej kožičky a vyhladenia nechtovej platničky.  Na kurz je potrebné si priniesť modela/ku s prírodnými nechtíkmi. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

SPRÁVNE NASADENIE ŠABLÓN
(1- dňový, 70€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré chcú ovládať najkvalitnejšiu metódu predlžovania nechtov. Poznatky o nasadzovaní šablón viete využiť pri predlžovaní akýmkoľvek materiálom a zároveň dokážete korigovať tvar nechtu. Na kurz je potrebné si priniesť modela/ku s prírodnými nechtíkmi. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

FRANCÚZSKA MANIKÚRA
(1- dňový, 70€)

Kurz je určený pre dizajnérky, ktoré chcú ponúknuť svojim klientom dokonalú francúzsku mainkúru. Francúzska manikúra sa vytvárať rôznymi spôsobmi a na tomto kurze sa naučíme každú techniku. Na kurz je potrebné si priniesť modela/ku s prírodnými nechtíkmi. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

POLYGEL (1dňový - 100€)
(2dňový - 150€)

Obsahom kurzu je NAJNOVŠIA technológia v stavaní nechtovej modelácie. Polygel združuje tie najlepšie vlastnosti gélu a akrylu v jednom produkte. Jeho použitie šetrí čas. Účastník sa na kurze naučí prácu s polygelom pomocou šablón, tipov, a dual formiek. Na kurz je potrebné priniesť si modelku. Po úspešnom absolvovaní získate certifikát. Účastník sa môže prihlásiť na jednodňový kurz práce s polygelom, alebo 2 dňový, kde druhá hodina prebieha cca po 2 týždňoch doplňovaním polygelovej modelácie. 

DOPLŇUJÚCE INFO:

V prípade že nemáte živý model/ku na daný kurz, je možné učiť sa aj na umelej makete ktorú máme k dispozícii... 

Na kurz je potrebné sa prihlásiť vopred,  záväznou prihláškou.

V prípade potreby viac INFO nás neváhajte kontaktovať na 0917231051, rada odpoviem :)